ابعاد ومولفه های مدیریت جهادی از دیدگاه مقام معظم رهبری


مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۳ را سال « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامیدند. هر چند این نام در برگیرنده اجزا و مفاهیم دیگری از جمله «رابطه اقتصاد و فرهنگ» و « عزم ملی» نیز می باشد اما در عملیاتی نمودن شعار امسال ابتدا می بایست معنا و مفهوم آن مورد تبیین قرار گیرد.

آشنایی با امور گزینشی

1-تحقیقات

تحقیقات یعنی مراجعه به منابع مختلف و افراد مرتبط با داوطلب برای استخدام در دستگاه‏ها و نهادهای کشور به منظور دستیابی به صلاحیتهای فرد در چارچوب ضوابط و معیارهای تعیین شده.

اطلاعات تکمیلی

2-مصاحبه

یکی از مقاطع حساس در انجام سیر مراحل گزینش مصاحبه یعنی مواجه مستقیم با داوطلب و طرح پرسشهای لازم و دریافت پاسخها در راستای دستیابی به اهداف مربوطه می‏باشد.

اطلاعات تکمیلی

3-ارزیابی

پس از انجام مراحل اصلی گزینش نوبت به ارزیابی و جمع‏بندی اطلاعات بدست آمده و در صورت کامل بودن پرونده ارائه نظریه نهائی می‏رسد. در واقع ارزیابی آخرین و مهمترین مرحله گزینش می‏باشد. 

اطلاعات تکمیلی

آخرین رویدادها

با حضور مهندس عبدالهی معاون محترم خدمات شهری
چهارمین جلسه عمومی هسته خدمات شهری
1393/5/27 0:0:0
جلسه مدیران و كارشناسان هسته گزينش معاونت خدمات شهري با حضور مهندس عبدالهي معاون خدمات شهري شهرداري تهران در روز يكشنبه 26 مردادماه درسالن جلسات اين معاونت برگزار شد.
به میزبانی هسته خدمات شهری
جلسه کارگروه تخصصی مصاحبه هیات مرکزی
1393/5/26 0:0:0
جلسه کارگروه تخصصی  مصاحبه هیات مرکزی این هفته به میزبانی هسته خدمات شهری برگزار شد که طی آن  موارد متعددی در باب مصاحبه...
با حضور حجت الاسلام بصیری
جلسه هفتگی اخلاق
1393/5/25 17:15:0
جلسه هفتگی اخلاق با حضور حجت الاسلام و المسلین جناب حاج آقای بصیری برگزار شد که در ادامه سلسله مباحث ، اصول و نکات مهم اخلاقی و دینی بیان گردید.
آرشیو اخبار

معرفی برخی منابع مطالعاتی

امروز برای شما دوستان عزیز نرم افزار جدید استفتائات آیت الله خامنه ای رو آماده دانلود کردم. نرم افزار استفتائات با هدف سهولت دسترسی مقلدین آیت الله سید علی خامنه ای به رساله اجوبه الاستفتاءات ایشان تولید شده است.دانلود
جزوه عقايد توسط هيئت عالي گزينش و در پاسخ به نياز عزيزاني كه خواهان اطلاعتي در اين زمينه هستند تهيه شده است به داوطلبين استخدام توصيه مي شود قبل از مصاحبه گزينش اين جزوه را مطالعه فرمايند دانلود