ابعاد ومولفه های مدیریت جهادی از دیدگاه مقام معظم رهبری


مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۳ را سال « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامیدند. هر چند این نام در برگیرنده اجزا و مفاهیم دیگری از جمله «رابطه اقتصاد و فرهنگ» و « عزم ملی» نیز می باشد اما در عملیاتی نمودن شعار امسال ابتدا می بایست معنا و مفهوم آن مورد تبیین قرار گیرد.

آشنایی با امور گزینشی

1-تحقیقات

تحقیقات یعنی مراجعه به منابع مختلف و افراد مرتبط با داوطلب برای استخدام در دستگاه‏ها و نهادهای کشور به منظور دستیابی به صلاحیتهای فرد در چارچوب ضوابط و معیارهای تعیین شده.

اطلاعات تکمیلی

2-مصاحبه

یکی از مقاطع حساس در انجام سیر مراحل گزینش مصاحبه یعنی مواجه مستقیم با داوطلب و طرح پرسشهای لازم و دریافت پاسخها در راستای دستیابی به اهداف مربوطه می‏باشد.

اطلاعات تکمیلی

3-ارزیابی

پس از انجام مراحل اصلی گزینش نوبت به ارزیابی و جمع‏بندی اطلاعات بدست آمده و در صورت کامل بودن پرونده ارائه نظریه نهائی می‏رسد. در واقع ارزیابی آخرین و مهمترین مرحله گزینش می‏باشد. 

اطلاعات تکمیلی

آخرین رویدادها

در سازمان مدیریت پسماند
برگزاری جلسه ارزشیابی عملکرد سال 1393
1393/11/5 0:0:0
در آستانه برگزاری هشتمین دوره ارزشیابی عملکرد سالیانه پرسنل شهرداری تهران در سال 93 ، صبح امروز جلسه ای با حضور نمایندگان محترم معاونتها، ادارات ستادی و مدیر گزینش سازمان در سالن جلسات برگزار گردید.
بهمراه گزارش تصویری
برگزاری جلسه کارگروه مصاحبه هسته خدمات شهری
1393/10/17 0:0:0
جلسه این هفته کارگروه ا حضور مصاحبه گران برگزار و در آن موارد مهم به اطلاع اعضا رسیده و همکاران در مورد موضوعات به بحث و گفتگو پرداختند.
به میزبانی شرکت سازمان آتش نشانی
ششمین جلسه عمومی هسته گزینش خدمات شهری
1393/9/23 0:0:0
در این جلسه که تمامی پرسنل حضور داشتند ابتدا محمدی مدیر گزینش به تشریح برنامه های پیش روی هسته و ماموریتهای محوله اشاره نموده و مهمترین ماموریت را اغاز طرح ارزشیابی عملکرد برشمردند ...
آرشیو اخبار

معرفی برخی منابع مطالعاتی

امروز برای شما دوستان عزیز نرم افزار جدید استفتائات آیت الله خامنه ای رو آماده دانلود کردم. نرم افزار استفتائات با هدف سهولت دسترسی مقلدین آیت الله سید علی خامنه ای به رساله اجوبه الاستفتاءات ایشان تولید شده است.دانلود
جزوه عقايد توسط هيئت عالي گزينش و در پاسخ به نياز عزيزاني كه خواهان اطلاعتي در اين زمينه هستند تهيه شده است به داوطلبين استخدام توصيه مي شود قبل از مصاحبه گزينش اين جزوه را مطالعه فرمايند دانلود